sobota, 11 grudnia 2010

Dwie wersje cenowe ksiągWychodząc na przeciw naszym klientom zróżnicowaliśmy ceny pamiątek, tak by były bardziej dostępne i na każdą kieszeń. Pamiątki mamy w 2 wersjach cenowych:

 30 zł kosztuje księga, która ma okładkę wykonaną z papieru ozdobnego o wysokiej gramaturze, księga ta  pakowana jest w folię przezroczystą miękką

 36 zł to koszt księgi, która okładkę ma wykonaną ze skóry ekologicznej i pakowana jest w pudełko wykonane  ze sztywnej, twardej, przezroczystej foli.

Ostatnie trzy zdjęcia przedstawiają  jeszcze przykład pakowania ksiąg gości w wersji księgi składanej. Koszt takiej księgi to 36 zł wewnątrz jest po lewej stronie  część dekoracyjna z kompozycją kwiatową po prawej stronie zeszyt na wpisy, dodatkowo do takiej księgi dołączony jest długopis przymocowany do księgi wstęgą.

Nasze pamiątki zamawiane poprzez Allegro są nieco droższe ze względu na prowizję, którą nalicza ten serwis. Odpowiednio księga w papierze ozdobnym - 32 zł, w skórze ekologicznej - 39 zł, księga gości weselnych - 39 zł.

W tej chwili mamy promocję ślubną, zamawiając komplet 2x podziękowania dla rodziców (w skórze ekologicznej), 2x dyplomy dla świadków, 1x księga gości weselnych zapłacą Państwo jedyne 119 zł.

Obie wersje cenowe wykonane są z najwyższą pieczołowitością, w obu cena obejmuje  umieszczenie zdjęcia (jego obróbkę, zmianę koloru, wycięcie tła, jeżeli klient sobie życzy ingerencję w przesłaną drogą mejlową fotografię), wysokiej klasy papier strukturalny o fakturze płótna, kwiaty oczywiście z najwyższej półki od ręcznie robionych po lateksowe, materiałowe, piankowe, susz egzotyczny i rodzimy, a także całą masę dodatków, wstążek, kamieni, muszli, pereł, akrylowych dżetów itd. Cena obejmuje także umieszczenie dowolnego tekstu (wybranego z przykładów, które przesyłamy klientom na mejla po dokonaniu zakupu, można też podać nam swój własny unikalny tekst) i pełną personalizację księgi.
Wliczony jest również stojak ekspozycyjny- drewniana sztaluga, na której ładnie prezentuje się pamiątka (jedynie pamiątki w kształcie serca nie posiadają tego typu stojaka mają za to wbudowaną podpórkę).
Do pamiątek z okazji Chrztu Świętego  gratis dodajemy na życzenie kopertkę na pieniądze/medalik.

Do wysyłki księgi dodatkowo pakowane są w kartonowe pudełka i odpowiednio zabezpieczone.

0 komentarze:

Prześlij komentarz